MUAYENE

Yola güvenle ve eksiksiz çıkın

Garanti Filo’dan kiraladığınız araçların muayene ve egzoz ölçüm zamanlarını size hatırlatıyor ve masraflarınızı biz karşılıyoruz.

Araç ruhsatlarındaki muayene geçerlilik süresini kontrol edin ve zamanı geldiğinde muayenenizi yaptırarak makbuzlarınızı bize iletin.

Araç muayenesini ve egzoz emisyon ölçümünü TÜVTürk’ün herhangi bir istasyonunda yaptırabilirsiniz. www.tuvturk.com.tr sitesini ziyaret ederek online randevu alın. Şirketinizden alacağınız muayene yetki yazısı ile muayene işlemlerini yaptırın.

Aracınızın muayenesi sonrasında masraflara ait makbuzları (egzoz emisyon puluna ait makbuz ve muayene harç dekontu) en kısa zamanda bize iletin ve gecikme cezası hariç masraflarınızı iade alın. Muayene sonrasında alacağınız egzoz emisyon pulunu da mutlaka ruhsatınız ile birlikte saklayın.

İstanbul’daysanız TüvTürk Muayene istasyonlarında yapacağınız Muayene ve Egzoz Emisyon Pulu’na ait tutarlar Garanti Filo tarafından ödeniyor. Bu yüzden İstanbul’daki TüvTürk Muayene istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor.

İstanbul dışındaysanız muayene masraflarınızı aşağıdaki evraklar, borç dekontu ve şirket IBAN bilginizle en geç bir hafta içinde bize gönderdiğinizde Garanti Filo yaptığınız ödemeleri size iade ediyor.

GEREKLİ EVRAKLAR

Muayene işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki evrakları tamamlayın.

  • Muayene harç ödeme makbuzunun aslı
  • Egzoz emisyon kartı fotokopisi
  • Muayene raporlarının asılları
  • Muayene yapılmış ruhsat fotokopisi
  • Egzoz emisyon pulu alındığına dair fiş veya makbuzun aslı
Önceki Sayfa Sonraki Sayfa