HAFİF TİCARİ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Garanti BBVA Filo, hafif ticari araç ihtiyacınızda da yanınızda.

İşinizin gereği olarak ticari araç kullanıyorsanız, Garanti BBVA Filo’nun “Hafif Ticari Araç Kiralama” hizmeti sayesinde uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından hem finansal, hem de operasyonel olarak yararlanabilirsiniz. Hafif Ticari Araç Kiralama hizmetimiz ile hem nakdiniz cebinizde kalır, hem de kredi limitlerinizi araç satın almak yerine, işinizi geliştirmek için kullanırsınız.

Garanti BBVA Filo, ihtiyacınız olan hafif ticari aracınızı sizin için satın alır ve kiralama süresince, bakımını, lastik değişimini, sigorta ödemelerini, kasko ve hasar onarımı gibi tüm Operasyonel işlemlerini sizin yerinize yönetir. Hafif Ticari Araç Kiralama hizmetinden yararlanmak için Garanti BBVA Filo’ya gelin. Hem uzun dönem kiralamanın kolaylıklarından yararlanın. Hem de bu hizmetin finansal avantajlarından faydalanın.

Garanti Filo’nun Hafif Ticari Araç Kiralama hizmeti ile aracınız yolda, işleriniz yolunda.

KİMLER YARARLANABİLİR?

K2 yetki belgesine sahipseniz veya hususi maksatlar ile ticari araç kullanmanız gerekiyorsa, Garanti BBVA Filo’nun uzun dönem ticari araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

K2 Yetki Belgesi ile Kiralama

Hususi eşya taşımak üzere kullandığınız ve K2 yetki belgesine işlenmiş olan bir adet öz mal aracınız bulunuyorsa, yurtiçinde hususi eşya taşımacılığı için kullanacağınız bundan sonraki her bir aracınızı satın almak yerine artık, Garanti BBVA Filo’dan uzun süreli olarak kiralayabilirsiniz. İhtiyacınız olan aracınızı marka veya model sınırlaması olmaksızın seçebilirsiniz. Kiralayacağınız her bir aracınızı, mevcut K2 yetki belgenize işleyerek, hususi eşya taşımacılık faaliyetlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hususi Maksatlar ile Kiralama

Herhangi bir yetki belgeniz yoksa dahi, hususi ihtiyaçlarınızda kullanmak üzere hafif ticari araç kiralayabilirsiniz. Sadece ticari olmayan mallarınızı, ticari olmayan maksatlar ile taşımak için hafif ticari araç kiralamayı düşünüyorsanız, N1 ve N1G araç sınıfında yer alan araçlar arasından seçim yaparak uzun süreli ticari araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. N1 sınıfında yer alan araçlar, kamyonet cinsi araçlar olup, taşınan yükle birlikte azami ağırlıkları 3,5 tonu geçmemelidir.

BAŞVURU FORMU

Hafif Ticari Araç Kiralama hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kiralama teklifi almak için aşağıdaki başvuru formumuzu doldurmanızı rica ederiz.

* Doldurulması zorunlu alan