İK UYGULAMALARI

Garanti BBVA Filo'nun İnsan Kaynakları uygulamaları, kurumsal standart prosedürlerimiz doğrultusunda işler. Fırsat eşitliğinin işe alım süreci ile başladığına inanıyoruz. İşe alım süreci sonrasında aramıza katılan tüm çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlıyor ve inisiyatif alabilecekleri ve açık iletişimin hakim olduğu bir çalışma ortamı sunuyoruz. 

İŞE ALIM SÜRECİMİZ

1.Adım

Garanti BBVA Filo’ya ilk adımınızı, yapacağınız iş başvurusuyla atarsınız. Yaptığınız başvuru değerlendirilir. 

2.Adım

Başvurunuz değerlendirildikten sonra ön elemeyi geçer ve mülakata çağırılırsınız. İlgili departmanın yöneticisi ve İnsan Kaynakları ekibimizin bulunacağı mülakattan sonra ikinci görüşmeye davet edilirsiniz.

3.Adım

İnsan Kaynakları ekibimizin ve departman üst yöneticisinin bulunacağı bu mülakatı da başarıyla geçtiğiniz taktirde görev teklifiniz yapılır ve Garanti BBVA Filo ailesine katılırsınız.

SÜREKLİ EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Garanti BBVA Filo’nun dinamik ve başarılı yapısını, kendilerini sürekli geliştiren çalışanlarımıza borçluyuz. Kazandıkları nitelikleri Garanti BBVA Filo hizmetlerine en verimli şekilde yansıtan çalışanlarımızın sektörel ve bireysel gelişim ihtiyaçlarını sürekli karşılıyoruz.

Ekibimize yeni bakış açıları kazandıracak kişisel gelişim eğitimleri, yönetici eğitimleri ve takım eğitimleri düzenliyoruz. Üniversitelerin sertifika programlarına gitmek isteyen çalışanlarımızı destekliyoruz. Ayrıca yabancı dil için de sürekli eğitim programları geliştiriyoruz.

Garanti BBVA Filo’da çalışan herkesin kendine yatırım yapma vizyonuna sahip olmasını önemsiyoruz. Çünkü bizim için gerçek başarı, müşterilerimizin memnuniyetini çalışanlarımızın uzmanlıklarıyla mümkün kılmak. 

STAJ İMKANLARIMIZ

Üniversitede edindiğiniz teorik eğitimi, Garanti BBVA Filo departmanlarında uygulamanıza imkan vermek için her yıl birçok stajyeri şirketimiz bünyesine kabul ediyoruz. Çalışanlarına değer veren bir kurum olarak kariyerinize değerli bir başlangıç yapmanıza destek oluyoruz.

Garanti BBVA Filo’da yapacağınız staj, size hem unutulmaz deneyimler katacak hem de mezuniyet sonrasında önemli bir referans olacak.

Yaz dönemi staj başvurunuzu hemen yapın, kariyerinize en doğru adımla başlayın.

STAJ BAŞVURUSU

KARİYER GELİŞİMİ ANLAYIŞIMIZ

Garanti BBVA Filo’daki kariyeriniz için yeni hedefler belirleyebilir, geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanımızın hazırladığı Kariyer Haritası ile hedefinize planlı bir şekilde ilerlersiniz.

Sektörün en nitelikli çalışanlarını yetiştirmeyi hedefleyen Garanti BBVA Filo’da, kendi kariyer rotanızı çizer ve isterseniz farklı bir departmanda da görev alabilirsiniz. Birimler arası geçişinizde Garanti BBVA Filo’nun tam desteğini ve gerekli yönlendirmeleri alırsınız. 

SUNDUĞUMUZ YAN HAKLAR

Garanti BBVA Filo olarak çalışanlarımıza değer veriyor ve sağladığımız yan haklarla onları destekliyoruz.

  • Garanti BBVA Filo olarak çalışanlarımıza değer veriyor ve sağladığımız yan haklarla onları destekliyoruz. Çalışanlarımızın ulaşımlarını servisler ile sağlıyor, aylık yemek fişleri ve yemekhanemiz ile öğle yemeği sunuyoruz. 
  • Çalışanlarımızı Özel Sağlık Sigortası kapsamına alıyoruz ve ayrıca Garanti Grubu çalışanlarına özel hizmet kapsamında belirli limitlerde diş ve göz sağlığı harcamalarını karşılıyoruz. Çalışanlarımızın sağlıklı olmaları ve kaliteli yaşam sürmeleri için spor salonu ve diyetisyen gibi desteklerde de bulunuyoruz.
  • Müşteri memnuniyetine önem veren, işine değer katan; heyecanı, çalışma etiği, ve yeni fikirleriyle dikkat çeken çalışma arkadaşlarımızı yılda iki kez ödüllendiriyoruz.
  • Yüksek lisans yapmak isteyen çalışanlarımıza Garanti Grubu’na özel indirimler sağlıyor, kişisel gelişimlerini destekliyoruz.
  • Garanti BBVA Filo’nun tatil aracını her çalışanımıza yılda 1 hafta veriyor, benzin masraflarını da biz karşılıyoruz.

ÜCRETLENDİRME POLİTİKAMIZ

Garanti BBVA Filo’da ücretlendirme politikamızı öncelikle çalışan performansına, sonrasında da kurumsal denge ve dış piyasalara göre belirliyoruz. Çalışanlarımızın bireysel başarısını, kurumsal başarıya katkısını ve müşteri memnuniyetini ölçerek çalışanlarımızı adil ve şeffaf bir prim sistemi ile ödüllendiriyoruz.