GARANTİ BBVA FİLO'LU OLMAK

Garanti BBVA Filo’nun her departmanında tüm çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlayan, inisiyatif alabilecekleri ve açık iletişimin hakim olduğu bir çalışma ortamı sunuyoruz. 

Çalışanlarımızın görüş ve önerilerini daima dikkate alarak, verimli çalışma ortamımızı ve kuruma olan bağlılığı sürekli geliştiriyoruz. Böylece çalışan memnuniyetinin ön planda olduğu, bireysel tatminin kurumsal başarıya yansıdığı bir zemin yaratıyoruz.

 

SÖZ GARANTİ BBVA FİLO'LULARIN...

Garanti BBVA Filo’yu ve burada çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu çalışanlarımızdan dinleyin.

İbrahim Eroğlu

Kıdemli Proje Yönetimi Yetkilisi

"Garanti BBVA Filo ilk profesyonel iş yerim. Garanti BBVAFilo'da yeteneklerimi sergileme ve geliştirme imkanı buldum. Garanti BBVA Filo'da projelerin geliştirilmesi ve yönetilmesinden sorumluyum ve işim boyunca her gün kendimi farklı bir konuda geliştirebiliyorum. Garanti BBVA Filo marka ve kurum olarak kişilere değer katan, sosyal iletişimi kuvvetli, dinamik bir şirket. "
Ayça Sezgin

Pazarlama Yönetmeni

"Garanti Filo’nun, Garanti markası çatısı altında yer alması işi kabul edişimdeki önemli etkenlerden biriydi ancak işe başladıktan sonra bu sebepten öte,  çok daha önemli değerlerle karşılaştım.

Garanti BBVA Filo, ekip ruhunun yüksek olduğu, kişisel gelişiminize katkıda bulunan, vizyon sahibi, insan kaynağına yatırım yapan, yenilikçi ve dinamik bir şirket. Tüm bu değerleri barındıran bir organizasyonun içinde; motivasyonu yüksek, işine katma değer sağlamaya çalışan, genç ve dinamik bir ekibin parçası olmak paha biçilemez."

 
Okan Büyükdurmuş

İkinci El Yönetmeni

"Garanti Filo’daki yolculuğum 8 yıl önce başladı. Garanti markasını temsil eden değerleri ve sektördeki saygın rolü Garanti Filo’yu seçmemdeki ana etkendi. Şirketimin bu süre zarfındaki sürekli gelişen ve büyüyen organizasyonunun bir parçası olmak benim için gurur verici. Garanti BBVA Filo; çalışmaktan keyif aldığım dinamik ve aydınlık yüzlere sahip bireylerden oluşan büyük bir aile."
Aykut Seyhan

Müşteri Hizmetleri Asistanı 

"Garanti BBVA Filo ile üniversitemin seminer günlerinde tanıştım. Seminerde otomotiv sektörünün farklı bir iş kolu olan filo kiralama  ile tanışmanın verdiği heyecan ile staj başvurusu yaptım. Staja kabul edildikten sonra anladım ki otomotiv sektörünün gelişmekte olduğu bir iş kolunu Garanti BBVA Filo tam anlamıyla gerçekleştiriyordu. Stajda ve stajdan sonra ki süreçte  adım adım profesyonelliğe giden yolda Garanti Filo'lu olmak çalışırken sosyallikten uzaklaşmayacağım bir kurum."

SOSYAL ETKİNLİKLERİMİZ

Garanti BBVA Filo çalışanlarının iş ve yaşam dengesi içerisinde çalışmasına daima özen gösteriyoruz.

Doğum günlerinde izinli olan çalışanlarımızı yıl boyunca motive etmeyi sürdürüyoruz.

Yılbaşı, Kadınlar Günü, Babalar ve Anneler Günü’nde eğlenceli etkinlikler düzenliyor, gün içinde ofiste de sürprizler ve paylaşımlar gerçekleştiriyoruz.

Çalışanlarımızın sağlıklı ve zinde olmasını önemsiyor, Fit Filo koşu ekibimizle hareketli zaman geçiriyoruz.