BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

Farkınız Garanti BBVA Filo olsun.

Bir araç sahibi olmanın ne kadar da çok avantajı var, değil mi? Gideceğiniz yere istediğiniz yoldan, tam zamanında ulaşmanın konforu hiçbir şeye değişilmez. Üstelik artık bu konforu yaşamak için ille de araç satın almanız gerekmez.

Garanti BBVA Filo’dan bireysel olarak uzun dönemli araç kiraladığınızda, birçok avantajı aynı anda yaşar, araç sahibi olmanın yükümlülükleri olmadan istediğiniz araca kavuşursunuz.

Aracın Ek Maliyetlerini Dert Etmeyin
Bakım ve Onarım Durumlarında Araçsız Kalmayın
Özel Hizmetlerle Rahat Edin

Bireyler

Size özel kişisel aracınız Garanti Filo’da. İhtiyacınız olan aracı Garanti Filo’dan kiralayın, en avantajlı hizmetleri kesintisiz alın. 

Uzun dönem araç kiralamak, sanıldığının aksine sadece şirketlerin değil, artık bireysel sürücülerin de tercih ettiği avantajlı bir çözüm. Sizin de bir araca ihtiyacınız varsa, araç satın almadan önce Garanti Filo avantajlarını inceleyin. İstediğiniz marka ve modeldeki aracı uzun dönem kiralayın, size özel hizmetlerle rahat edin.

Meslek Grupları

İşinize Garanti Filo gücünü katın. İhtiyacınız olan aracınızı uzun dönem kiralayın, kazançlı çıkın.

Eğer bir şahıs şirketiniz varsa, harcamalarınızı yaparken en hesaplı yolları tercih edersiniz. Bir araca ihtiyacınız olduğunda da sizin için en hesaplı ve avantajlı tercihi yaparsınız.  Şahıs şirketiniz için Garanti Filo’dan bireysel olarak araç kiraladığınızda size özel avantajlarımızdan faydalanırsınız. Ayrıca aylık ödemelerinizle vergi indirimi sağlarsınız.

Garanti Filo'nun geniş araç portföyünü çabuk inceleyin.

Türkiye’de satılan tüm marka ve modeldeki araçlardan istediğinizi seçin,
uzun dönem kiralayın, yola Garanti Filo’yla çıkın.