KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA

Garanti BBVA Filo ile işinizi geliştirin. Şirketinizin başarılarına odaklanarak hız kazanın.

Çalıştığınız sektörün dinamiklerine ayak uydurmak ve başarıya giden yola güvenle çıkmak için zamanınızı ve bütçenizi akıllıca kullanmanız gerekir. Araç ve filo ihtiyaçlarını karşılarken yapacağınız tercihler de şirketinizin başarısını ve kârlılığını belirler. Her yenilikçi şirket gibi siz de Garanti BBVA Filo’dan uzun dönem araç kiralayın, deneyimli ve güvenilir filo kiralama hizmetinden kesintisiz yararlanın.

Sabit Ödemelerle Bütçenizi Kolayca Planlayın
Şirket Bilançonuz Daima Güçlü Görünsün
Şirketinize Vergi İndirimi Sağlayın

Kobiler

KOBİ’lerin yollardaki güç kaynağı... Garanti Filo’dan kiraladığınız araçlar kurumsal iş gücünüze güç katar.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için her harcama kalemi önemlidir. Bu yüzden araç ihtiyaçlarını karşılarken de akılcı çözümler gerekir. Garanti Filo’dan düşük maliyetlerle uzun dönem araç kiralayan küçük ve orta ölçekli işletmeler, hem avantajlı ürün ve hizmetlerden faydalanıyor hem de işlerini en kârlı şekilde yürütüyor.

Büyük Ölçekli Şirketler

Büyük işletmelerin kazandıran filosu... Garanti Filo’nun sunduğu avantajlar, zamandan tasarruf sağlar.

Büyük kurumsal şirketlerin araç ihtiyaçları da büyük olur. Araçları satın almak yerine kiralamak da bu büyük filoların en pratik şekilde yönetilmesini sağlar. Büyük işletmelerin uzun dönem araç ihtiyaçlarına özel avantajlar sunan Garanti Filo, özel hizmetleriyle de büyük iş planlarının en önemli parçası oluyor.

Garanti Filo'nun geniş araç portföyünü çabuk inceleyin.

Türkiye’de satılan tüm marka ve modeldeki araçlardan istediğinizi seçin,
uzun dönem kiralayın, yola Garanti Filo’yla çıkın.