Garanti BBVA Filo ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları Arasında Yapılan Yeni Anlaşma Hakkında

Garanti BBVA Filo ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları arasında yapılan anlaşma gereğince 09.11.2020 tarihinden itibaren ülke genelindeki tüm Araç Fenni Muayene ve Egzoz Emisyon Puluna ait ödemeler Garanti BBVA Filo tarafından gerçekleştirilecek. Belirtilen tarihten itibaren ülke genelindeki tüm muayene istasyonlarına herhangi bir ödeme yapmayacağınızı önemle belirtmek isteriz.

DİĞER ÖNEMLi BİLGİLER

  • Araç kullanıcıları tarafından muayene işlemleri sırasında sehven yapılacak ödemeler, firmanın muhasebe ve tahsilat süreçleri nedeniyle TÜVTÜRK tarafından iade edilememektedir. Bu ödemeler Garanti BBVA Filo'nun diğer araçlarına ait işlemlerden otomatik olarak düşülmektedir. Herhangi bir karışıklığa sebebiyet verilmemesi ve uzun zaman alabilecek iade işlemleri nedeniyle sizin muayene işlemleri bitiminde herhangi bir ödeme yapmamanız önem arz etmektedir.
  • Araç ruhsatı üzerinden veya Garanti BBVA Filo İnternet şubesi/Mobil aplikasyonu kanalıyla aracınızın muayene bitiş tarihini kontrol ederek, araç muayene randevunuzu TÜVTÜRK Muayene İstasyonlarının https://reservation.tuvturk.com.tr/web.ui/Index.aspx linki üzerinden alabilirsiniz.
  • TÜVTÜRK Muayene İstasyonuna giderken, Trafik Sigorta Poliçenizin mutlaka ruhsatınızda bulunması gerektiğini hatırlatmak isteriz.
  • Bu işlemleri şahsi olarak gerçekleştirmek yerine eğer bir kişiye yetki vermek isterseniz, yetkilendireceğiniz kişi adına, Garanti BBVA Filo tarafından bir Muayene Yetki Yazısının da düzenlenmesi gerekmektedir. Aşağıdaki bilgileri info@garantibbvafilo.com.tr e-posta adresine gönderdiğinizde, Muayene Yetki Yazısı Garanti BBVA Filo tarafından hazırlanacak ve yine e-posta yoluyla tarafınıza iletilecektir. 
  1. Araç plakası  
  2. Muayene için yetki verilecek kişinin; Adı ve Soyadı: TC Kimlik Numarası: