MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANKETİNE KATILANLAR KAZANIYOR!

Müşteri Memnuniyeti Anketi’ne katılan, Garanti BBVA Filo müşterileri, Detaylı Anti Bakteriyel Temizlik ve Araç Koruma hediyesi kazanıyor. 26 -30 Temmuz 2021 tarihlerinde gelen SMS’e cevap veren kişiler arasından çekilişle seçilecek 20 kişiye Detaylı Anti Bakteriyel Temizlik ve Araç Koruma işlemi Garanti BBVA Filo’dan!

ÇEKİLİŞE KATILIM KOŞULLARI

  • Talihliler 03.08.2021 saat: 14:30’da yapılacak olan çekilişle belirlenecektir. Anket bitiminde yapılacak olan çekilişte toplam 20 kişiye 1 adet Anti Bakteriyel Araç Koruma ve Temizliği ödülü verilecektir.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. ve iştirakleri çalışanları, OTOVINN (SVB Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş.) çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
  • Bu çekiliş, GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından düzenlenmiştir. 03.08.2020 saat: 14:30 – 16:00 saatleri arasında Türkiye Geneli’nde Garanti BBVA Filo’nun IPSOS ile hazırladığı Müşteri Memnuniyeti Anketi’ne katılım sağlayan müşterilere çekilişe dahil etmek amacıyla hazırlanmıştır. Ayrıca, talihlilere telefon ve e-posta yoluyla tebligat yapılacaktır. İletişimde meydana gelen gecikmelerden GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • Anket bitiş tarihi itibarı ile, teknik inceleme sonucunda GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler, çekilişe dahil edilmeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş, TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. ve iştirakleri çalışanları, OTOVINN (SVB Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş.)  çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu hizmet dışında ektra alınacak herhangi bir hizmet talihliler tarafından ödenir. Çekiliş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@garantibbvafilo.com.tr adresine mail atabilirsiniz.