ÇEKİLİŞ SONUÇLARI BELLİ OLDU!

18 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşen çekiliş sonucunda, Türkiye Geneli’nde Garanti BBVA Filo Müşteri Memnuniyeti Anketi’ne katılan ve anketi eksiksiz dolduran Garanti BBVA Filo müşterilerinden 20 talihli ödül almaya hak kazandı. Ödül kazanan müşterilerimizi tebrik ediyoruz. Talihlilere, 19 Kasım 2020 tarihinde telefon ve e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

ÇEKİLİŞE KATILIM KOŞULLARI

  • Talihliler 18.11.2020 saat: 14:30’da yapılacak olan çekilişle belirlenecektir. Anket bitiminde yapılacak olan çekilişte toplam 20 kişiye 1 adet Anti Bakteriyel Araç Koruma ve Temizliği ödülü verilecektir.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. ve iştirakleri çalışanları, OTOVINN (SVB Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş.) çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
  • Bu çekiliş, GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. tarafından düzenlenmiştir. 18.11.2020 saat: 14:30 – 16:00 saatleri arasında Türkiye Geneli’nde Garanti BBVA Filo’nun IPSOS ile hazırladığı Müşteri Memnuniyeti Anketi’ne katılım sağlayan müşterilere çekilişe dahil etmek amacıyla hazırlanmıştır. Ayrıca, talihlilere telefon ve e-posta yoluyla tebligat yapılacaktır. İletişimde meydana gelen gecikmelerden GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. sorumlu tutulamaz.
  • Anket bitiş tarihi itibarı ile, teknik inceleme sonucunda GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler, çekilişe dahil edilmeyecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Çekiliş, TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. ve iştirakleri çalışanları, OTOVINN (SVB Kurumsal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş.)  çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu hizmet dışında ektra alınacak herhangi bir hizmet talihliler tarafından ödenir. Çekiliş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@garantibbvafilo.com.tr adresine mail atabilirsiniz.