SİZE ÖZEL İNDİRİMLER VE ONLINE KİRALAMA FIRSATLARI

Uzun dönem araç kiralamanın avantajlarından size özel indirimler ile yararlanın.

En güvenilir yol arkadaşınız Garanti Filo sizi, özel indirimler ile kiralama avantajlarından faydalanmaya davet ediyor.

İster bir adet olsun, ister çok adet olsun, aracınızı 12 aydan 47 aya kadar sürelerde Garanti Filo’dan kiralamak, size birçok finansal ve operasyonel avantajı da beraberinde getirir. Hem aracınızın bakımı, onarımı, vergisi, kaskosu ile uğraşmayın. Hem de maliyet avantajından yararlanın.

Özel fırsat ve indirimlerimizden yararlanmak için teklif talep formumuzu doldurmanız yeterli. Size özel teklifimizi hazırlayalım ve tüm bu avantajlardan yararlanmaya başlayın.

HEMEN TEKLİF AL
 
Dilerseniz şimdi, Garanti Filo'nun kiralama paketiniz kapsamında sunabildiği hizmetlere ve ayrıcalıkla bir göz atabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorularınız ve daha detaylı bilgiye, teklif talebiniz sonrasında sizinle iletişime geçecek olan satış temsilcimizden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

*Doldurulması zorunlu alan

Garanti Filo, hem tek araç ihtiyacı olan bireylere yönelik filo kiralama fırsatlarında, hem de şirketlerin çok araca yönelik ihtiyaçlarında, dönemsel indirimler, özel filo kiralama fiyatları ve özel fırsatlar sunan kampanyalar düzenliyor. Siz de bu tür kampanyalardan haberdar olmak ve faydalanmak isterseniz, e-bültenimize kaydolmanızı tavsiye ederiz. Böylece, uygun fiyatlı kiralık araçlar, yeni ürün ve kampanyalar hakkında e-bültenlerimiz sayesinde haberdar olur, Garanti Filo'nun fırsatlarını kaçırmamış olursunuz.