ARKADAŞINI GETİR, HEDİYEYİ KAP

Garanti Filo müşterileri, arkadaşlarını Garanti Filo'ya yönlendiriyor.
Kiraladıkları araç başına 200 TL yakıt kart kazanıyor.

Garanti Filo'dan araç kiralıyor ve bir arkadaşınızı da Garanti Filo'nun ayrıcalıkları ile tanıştırmak istiyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Garanti Filo’dan daha önce hiç kiralama teklifi almamış olan bir arkadaşınızı Garanti Filo’ya yönlendirin. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim. Yönlendirmenizi takip eden 1 ay içinde kiralayacağı her bir araç için 200 TL değerinde yakıt kart kazanın.

BAŞVURU FORMU

 

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

Kampanyaya katılımınız öncesinde aşağıda yer alan Kampanya Katılım Koşullarını incelemenizi rica ederiz. Ardından arkadaşınızı bu sayfaya yönlendirmeniz ve arkadaşınızın bu sayfanın sonunda yeralan Başvuru Formunu doldurması yeterlidir. Bundan sonraki tüm süreci biz sizin yerinize takip edecek ve kampanyadan yakıt kart kazanmanız halinde sizinle irtibata geçeceğiz.

KAMPANYAYA KATILIM KOŞULLARI NELERDİR?

 • Kampanyadan yalnızca Garanti Filo müşterileri yararlanabilir. 200,00 TL değerinde yakıt kart, Garanti Filo müşterisi olup yeni müşteri yönlendiren kişilere verilecek olup yönlendirilen yeni müşterilere yakıt kart verilmesi söz konusu değildir.
 • Garanti Filo’dan halihazırda araç kiralamış olan ya da geçmiş dönemde araç kiralamış olan şahıs ve şirketler, kampanya kapsamında yönlendirme olarak kabul edilmeyecektir. Yönlendirilecek şahıs ve şirketlerin Garanti Filo’dan hizmet almıyor ve daha önce de almamış olmaları şartı aranacaktır.
 • Kampanya 01 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak müşteri yönlendirme işlemlerinde geçerlidir.
 • Başvuruların yönlendirilen şahıs ve/veya şirket tarafından yapılması gerekmektedir. Yönlendirilen şahıs ve/veya şirket yetkilisi, Garanti Filo web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki form üzerinden başvuruda bulunacak ve bu başvuru formunda yönlendirmeyi yapan Garanti Filo müşterisinin adını, soyadını, firma ismini ve Garanti Filo müşteri numarasını belirtmesi beklenecektir. Bu form üzerinden gönderilmeyen işlemler veya formda yönlendirmeyi yapan şahıs ve/veya şirket bilgileri doğru iletilmemiş olan, eksik bildirilmiş olan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Garanti Filo web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formu dolduran kişilerce referans olarak gösterilen Garanti Filo müşterileri tarafından yönlendirmeye ilişkin bilgi teyit edilmediği takdirde 200,00 TL yakıt kart hediye edilmeyecektir.
 • Garanti Filo web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formun gönderildiği tarihten önceki iki aylık süre içinde Garanti Filo’dan fiyat ve/veya kiralama teklifi almış olan kişiler, işbu kampanya dahilinde yönlendirilmiş yeni müşteri olarak kabul edilmeyecektir. Bu halde Garanti Filo müşterisinin, yakıt kart talep etme hakkı doğmayacaktır.
 • Yönlendirilen şahıs ve şirketlerin, yönlendirme tarihinden (Garanti Filo web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formu doldurdukları tarihten) itibaren 1 ay içinde kiralayacakları her bir araç için yönlendiren Garanti Filo müşterisine 200 TL değerinde yakıt kart hediye edilecektir. Bir aylık sürenin sona ermesi akabinde yapılacak olan kiralamalar nedeni ile Garanti Filo, yakıt kart vermeyecektir.
 • Yakıt kartı kullanma hakkının kazanılabilmesi için, yönlendirme kapsamında kiralanan her aracın sözleşme işlemlerinin, yönlendirme tarihinden itibaren 1 ay içinde tamamlanmış ve aracın ilk faturasının aynı süre içerisinde kesilmiş olması gerekmektedir. Bu işlemlerin herhangi bir nedenle belirlenen sürede tamamlanamaması halinde Garanti Filo’nun, yakıt kartı verme sorumluluğu sona erecektir
 • Garanti Filo web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formun doldurulmuş olması Garanti Filo müşterisine, yakıt kartı talep etme hakkı kazandırmaz. Belirtilen sürede sözleşme kurulamaması halinde yakıt kartın verilmesi söz konusu olmayacaktır. Garanti Filo, kendi süreçleri içinde yönlendirilen kişilerle ticari ilişki/ sözleşme kurup kurmamakta serbesttir. Tek başına Garanti Filo web sitesindeki “Arkadaşını Getir” kampanya sayfasındaki formun doldurulmuş olması Garanti Filo’yu herhangi bir taahhüt ya da sorumluluk altına sokmaz.
 • Yakıt kart hediyesi Garanti Filo müşterisi şahıs veya şirket yetkililerinin yazılı olarak beyan edecekleri Garanti Filo’dan kiralamış oldukları araç plakalarına tanımlanarak gönderilecektir. Söz konusu hediye yakıt kartlar başka araç plakalarında kullanılamayacaktır.
 • İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Adana ve Gaziantep illerinde kart teslimatları Garanti Filo’nun adresinde imza karşılığında yapılacaktır.
 • Yukarıda sayılan iller dışında, kart teslimatı kargo ile yapılacaktır.
 • Kargo ile yapılan kart teslimatlarında, kartın teslim alındığının Garanti Filo’ya bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yakıt kartı aktif hale getirmeyecektir.
 • Geçmiş dönemlerde Garanti Filo’dan yakıt kart almış olan Garanti Filo müşterilerinin elinde bulunan kartlara limit tanımlanacak olup elinde kart bulunan bu müşterilere yeni Yakıt Kart gönderilmeyecektir. Daha önce Garanti Filo’dan alınmış olan kartın kaybolmuş olması ya da kullanılmaz hale gelmiş olması durumunda yeni kart yukarıda açıklandığı şekilde teslim edilecektir.
 • Yakıt Kart içerisine tanımlanacak olan limit, kartın aktif hale getirildiği tarihten itibaren bir yıl içerisinde kullanılmadığı takdirde iptal edilir. Bu süre içerisinde limit kullanılmadığı takdirde Garanti Filo’nun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya dahilinde teslim edilecek olan kartlar sadece Yakıt Kart sisteminin geçerli olduğu Opet markası altında işletilmekte olan Opet istasyonlarında geçerlidir ve kartlar sadece akaryakıt alımında kullanılabilir.
 • Kampanya, yalnızca internet sitesi yer alan araçlar ve belirtilen koşullarda verilecek kiralama teklifleri için geçerlidir.
 • Kiralama tekliflerinde belirtilen kilometre tutarı, yıllık kiralama süresince kullanılması gereken maksimum kilometre sınırıdır.
 • Verilen her teklif belirli vade, kilometre ve hizmet paketi seçimine göre değişkenlik gösterecektir. Bu seçimlerde veya araç aksesuar seçimlerinde yapılacak değişiklikler, fiyat teklifinde değişikliğe sebep olabilir. Farklı kiralama seçenekleri için Garanti Filo Satış Temsilcisinden ayrı fiyat teklifi alınması gerekmektedir. Garanti Filo Satış Temsilcisince verilecek fiyat teklifleri seçilen vade, kilometre ve hizmet paketi ile aracın marka, model, aksesuar ve donanım özelliklerine bağlı olarak bu kampanya dahilinde belirtilen fiyatlardan farklılık arz edebilir.
 • Yakıt, otoyol-köprü geçiş ücretleri, OGS-HGS ödemeleri ve tüm para cezaları kiracıya aittir.
 • Araç teslim tarihleri ile ilgili tahmini bilgi Garanti Filo satış temsilcisi tarafından daha sonra kiracıya iletilecektir. Araçların teslim tarihi, kesin sipariş tarihinde üretici/distribütör tarafından belirlenecektir.
 • Araç satın alma işlemleri tamamlanmadan önce üretici veya distribütör firmaların fiyatlarında ve vergilerde değişiklik meydana gelmesi halinde bu değişiklikler kampanya fiyatına yansıtılacaktır.
 • İşbu kampanya ve kampanya kapsamında verilecek teklifte yer alan fiyat teklifinin kabulü araç kiralama için tek başına yeterli değildir. Yönlendirilen müşteri ile belirlenen koşullar dahilinde Uzun Dönem Araç Kiralama Sözleşmesi akdedilmediği sürece Garanti Filo’nun hiçbir yükümlülüğü doğmayacaktır. Kiralama koşulları ile tarafların hakları ve yükümlülükleri, taraflar arasında imzalanacak Uzun Dönemli Araç Kiralama Sözleşmesi ile belirlenecektir.
 • İşbu kampanya ve kampanya kapsamında verilecek teklifler Garanti Filo’nun tüm müşteri yönlendirmelerine araç kiralama taahhüdünde bulunduğu anlamına gelmez. Kampanya, herhangi bir taahhüt niteliği taşımamaktadır.
 • İşbu teklif, Garanti Filo’nun, üretici firmanın ve distribütörün, stok ve imalat imkanları ile sınırlıdır.
 • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştiraklerinin çalışanları ile birinci dereceden akrabaları yararlanamaz.
 • Garanti Filo Yönetim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  Kullanılan görseller temsilidir.