Garanti Filo Kurumsal Web Sitesine "Üstün Başarı Ödülü"

Interactive Media Awards' un 2014 yılında otomobil kategorisinde gerçekleştirdiği değerlendirmede, Garanti Filo Kurumsal Web Sitesi "Üstün Başarı" ödülüne layık görüldü.

Interactive Media Council tarafından 2002 yılından beri düzenlenen Interactive Media Awards, uluslararası prestije sahip bir ödül programı. Interactive Media Awards'ın 2014 değerlendirmesinde www.garantifilo.com.tr'nin öne çıkan özelliklerinin sitenin işlevselliği, içeriği ve kullanım kolaylığı olduğu belirtildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Garanti Filo Genel Müdürü Selami Ekin, www.garantifilo.com.tr' nin uluslararası bir platformda ödüle değer görülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetlerin ve sektöre getirdiğimiz yeniliklerin takdir görmesi bizi çok mutlu etti" dedi. Garanti Filo'nun tasarlayıp geliştirdiği, sistem altyapısı Garanti Teknoloji tarafından sağlanan www.garantifilo.com.tr, jüri değerlendirmesinde 5 farklı kriter özelinde değerlendirildi. Sitenin işlevselliğinin, tarayıcı duyarlı tasarımının, geniş içeriği ve güvenli alt yapısının öne çıktığı belirtildi. Sitenin Facebook ile entegre çalışan yapısı sayesinde sitenin "Online Kiralama" bölümündeki araçlara Garanti Filo Facebook sayfası üzerinden ulaşılabilmesi ve teklif talebinde bulunulabilmesi, Garanti Filo web sitesinin fark yaratan özelliklerinden bir diğeri.

Bu ödül, Interactive Media Council tarafından Garanti Filo'ya verilen ikinci ödül olma özelliğini taşıyor. Interactive Media Awards'un 2013 yılı değerlendirmesinde, Garanti Filo'nun İkinci El Online Satış Platformu www.garantifiloikinciel.com'a da "Üstün Başarı" ödülü verilmişti.