GENEL MÜDÜR MESAJI

Koşulsuz müşteri memnuniyeti vazgeçilmez değerimiz.

Bugün geldiğimiz noktada koşulsuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin payı büyük. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek, hayatlarını kolaylaştıracak ve işlerine değer katacak ürün ve hizmetler geliştirmek en öncelikli görevimiz. Bununla birlikte, müşterilerimizle ilişkilerimizde saygı, güven ve dürüstlüğün, uzun süreli işbirliğimizin en önemli parçası olduğuna inanıyorum.

Henüz çok genç bir şirket olmamıza rağmen, 3 binden fazla bireysel ve tüzel müşterimize, 25  binin üzerinde araç parkımız ile 7/24 hizmet veriyoruz. Bunu başarabilmemizi, güçlü finansal yapımıza, teknolojiye verdiğimiz öneme ve insan kaynağımıza yaptığımız yatırımlara bağlıyor ve bunları fark yaratan hizmet anlayışımızın yapı taşları olarak görüyorum. Hızla gelişen ve büyüyen Filo Kiralama Sektöründe, yüksek hizmet standartlarımızdan ödün vermeden, sürdürülebilir büyüme stratejimizi devam ettirebilmenin en önemli sebebi, sahip olduğumuz bu eşsiz değerlerdir.

Gücümüz, değerlerimiz ve işimize verdiğimiz önemin sonucu olarak Garanti BBVA Filo’nun, “Türkiye’nin En Beğenilen Filo Şirketi” vizyonuna çok kısa bir sürede ulaşacağına gönülden inanıyorum.

Ayşegül Gülgör