GARANTİ BBVA FİLO'DAN İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞ PLATFORMU

Yenilikçi girişimleriyle sektöre öncülük eden Garanti BBVA Filo, ikinci el araç satışına yönelik ikinciel.garantibbvafilo.com.tr 'i hayata geçirdi. Kapsamlı online satış platformunda, 'açık artırma', 'açık eksiltme', 'teklif toplama' ve 'sabit fiyat' gibi farklı teklif yöntemleri ile ikinci el araç satın almaya imkan sağlanıyor.

Garanti BBVA Filo Genel Müdürü Selami Ekin, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; ikinciel.garantibbvafilo.com.tr sitesini, alıcıların satın almayı düşündükleri araçları fiziki olarak görmeye ihtiyaç duymadan, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde satın almalarına yönelik tasarladıklarını söyledi. Ekin, ikinciel.garantibbvafilo.com.tr 'de satışa sunduğumuz araçların tüm geçmiş hasar, bakım, onarım bilgileri, bağımsız ekipler tarafından verilen ekspertiz raporları, görüntülü olarak alıcıların bilgisine sunuluyor.' dedi.

ikinciel.garantibbvafilo.com.tr 'nin faaliyet alanı otomotiv veya otomobil ticareti ile ilgili olan şirketler ve oto galeri işleten şahıs firmalarının üye olabildiğine dikkat çeken Selami Ekin, üyelik başvurularının web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilebildiğini söyledi.